Awaryjne otwieranie wykona Kluczyk

Zamykanie kluczy w samochodzie nie jest niczym dziwnym, ani nie możesz przewidzieć, kiedy to nastąpi. W większości przypadków, gdy to się stanie, kupisz zapasowy klucz, wezwiesz holownik lub uzyskasz pomoc drogową. Okoliczności nie będą takie same, jeśli zamkniesz klucze w środku i zdarzy się nagły wypadek, np. Odwiezienie kogoś do szpitala lub gdy dziecko jest w zamkniętym samochodzie i jest ciepły dzień. W nagłych przypadkach powinieneś wiedzieć, jak otworzyć samochód bez klucza, korzystając z tych sposobów aby wykonać awaryjne otwieranie samochodu.

Pierwsza metoda na awaryjne otwieranie samochodu:
Przejdź przez bagażnik bagażnik samochodowy. W większości przypadków ręczne zamki do wielu samochodów blokują drzwi, ale bagażówka pozostaje otwarta. Jeśli masz szczęście, możesz go otworzyć, popychając tylne siedzenia do przodu, aby stworzyć przestrzeń do przejścia. Następnie, gdy znajdziesz się w samochodzie, możesz ręcznie odblokować drzwi.

Odblokuj samochód za pomocą cienkiego paska.
Jest to cienki pasek metalowy służący do odblokowywania drzwi samochodu. Za pomocą tego narzędzia musisz poćwiczyć otwieranie drzwi. Jeśli nie będziesz obchodził się z nimi ostrożnie, możesz oderwać druty drzwi od wewnątrz i usunąć pogodę. Drzwi przejściowe będą lepszą opcją, ponieważ mają mniej drutów w porównaniu do drzwi kierowcy. Powoli przepchnij go przez ściągacz izolacji i użyj haczykowatego końca, aby chwycić mechanizm blokujący umieszczony pod bolcem blokującym. Pociągnij, aby zwolnić blokadę, gdy haczyk mocno przylegnie do zamka i wykonaj do końca awaryjne otwieranie.

Aby wykonać awaryjne otwieranie samochodu użyj narzędzia klinowego do automatycznych zamków. Istnieje skuteczny sposób na odblokowanie drzwi za pomocą automatycznych zamków, jeśli nie masz kluczy. Za pomocą narzędzia klinowego ostrożnie utwórz przestrzeń między drzwiami a nadwoziem samochodu. Zwykle automatyczna blokada większości samochodów znajduje się na podłokietniku kierowcy; wystarczy nacisnąć go cienkim metalowym prętem, aby go aktywować.

Odblokuj także ręczną blokadę za pomocą klina ślusarskiego. Będziesz musiał wybrać odpowiedni, który poradzi sobie z zadaniem, ponieważ są one wykonane z tworzywa sztucznego, metalu i winylu. Ostrożnie użyj go, aby stworzyć przestrzeń, pociągając drzwi samochodu. Zdobądź długi cienki metal, który pomoże ci wyciągnąć i zablokować zawleczkę drzwi. Wieszak na ubrania będzie pomocny, ponieważ możesz go użyć, aby chwycić zawleczkę i pociągnąć. Jednak otwierając awaryjnie samochód za pomocą tego narzędzia należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia izolacji drzwiowej.