Bawełniane bluzki do karmienia – czy warto w nie inwestować?

Jeśli planujesz karmić dziecko piersią lub już karmisz piersią, prawdopodobnie zadałaś pytanie: „W co powinnam się ubrać, kiedy karmię piersią?” To ważne pytanie, które należy zadać przed rozpoczęciem karmienia, ponieważ niektóre ubrania takie jak bluzki do karmienia są znacznie łatwiejsze do noszenia niż inne.

Być może znajomi oferowali sugestie, a po pewnym czasie opieki prawdopodobnie zaoferujesz innym znajomym te same wskazówki. Posiadanie odpowiedniego ubrania może i ułatwi Ci życie podczas pracowitych dni z dzieckiem.

Najlepsze ubrania, bluzki do noszenia gdy karmisz piersią:
Nie musisz kupować specjalnych ubrań do karmienia, aby móc wygodnie karmić piersią. Bluzki do karmienia lub zwykła bluzka zapinana na guziki, którą możesz szybko rozpiąć lub koszulka, którą możesz podciągnąć, aby odsłonić piersi, sprawdzą się dobrze. Jeśli jednak chcesz kupić odzież dla matek karmiących, masz do wyboru wiele wzorów i fasonów. Dzięki rozcięciu lub klapce z przodu ubrania, ubrania do karmienia mogą ułatwić i dyskretnie karmić piersią.

Poniżej przyjrzymy się konkretnym artykułom odzieżowym, ale kilka ogólnych wskazówek dotyczących Twojej garderoby to świetny sposób na rozpoczęcie planowania. Wybierając bluzki do karmienia i inne elementy do swojej garderoby, pamiętaj, że wzory, nadruki i ciemniejsze kolory pomogą ukryć wszelkie nieoczekiwane przecieki znacznie lepiej niż jednolite lub jasne kolory.