Czy charakteryzuje się piec koza?

Każdy, kto doświadczył wyposażenia obozu zrzutu lub polowania z przewodnikiem, zna wartość fajnego pieca na drewno. Jednak w niektórych segmentach życia nie miałem własnego stada, więc intensywnie polowałem na pustkowiu z plecakiem i dwiema nogami. Ten artykuł odzwierciedla to doświadczenie i to, co uważam za kluczowy element wyposażenia nawet dla lekkiego łowcy plecaków.

Chcesz obozować z odrobiną wygody, ale nadal chcesz zachować lekkość paczki? Z pewnością tak zrobiłem i spędziłem mnóstwo czasu na przeszukiwaniu opcji. W końcu wybrałem urządzenie jakim jest piec koza, ale spojrzałem na kilka opcji z różnych punktów widzenia. Najpierw zdecyduj, czy piec koza na drewno będzie dla ciebie odpowiedni. Korzystałem z pieca kozy do wszystkich moich podróży, od jednodniowej wycieczki na kempingu w lecie do późnych zimowych polowań na łosie.

W przeszłości korzystałem także z kilku innych pieców na kanistry z paliwem. Piec koza to cholernie dobry piec i niesamowity kawałek inżynierii. Wyjaśniłem w krótkim poście, dlaczego jest on konsekwentnie lepszy niż inne kuchenki z zasobnikiem paliwa. Niezależnie od tego, po prostu nie jest idealny na wszystkie warunki. Typowy piec koza tytanowy, zmontowany i uruchomiony. Typowy piec tytanowy, zmontowany i uruchomiony.

Jakie warunki uzasadniają upuszczenie 300 złotych na piec tytanowy?
1. Potrzeba / chcę mieć ciepły i suchy namiot. To właśnie popycha większość ludzi do pieca kozę na drewno. W połączeniu z namiotem typu tipi (zwykle produktem z rurami wentylacyjnymi), możesz użyć pieca na drewno wewnątrz namiotu.