Czy deweloperskie mieszkania Ząbki to dobra inwestycja?

Raporty pokazują, że nawet 60% ludzi ma pewne zastrzeżenia co do zakupu mieszkania Ząbki i na pewno w tym sektorze, podobnie jak w każdym innym, dominuje zwrot „strzeż się kupującego”. Oto lista kilku najważniejszych pozycji, które kupujący powinni wziąć pod uwagę przed zakupem mieszkania, abyś mógł uzyskać więcej informacji i podjąć właściwą decyzję.

1. Sprawdź regulamin najmu krótkoterminowego na mieszkania Ząbki. Niektórzy deweloperzy decydują się nie monitorować regulaminu w odniesieniu do wynajmu krótkoterminowego. Oznacza to, że możesz wprowadzić się do mieszkania i zdać sobie sprawę, że jesteś otoczony nieruchomościami krótkoterminowymi, które mogą mieć wpływ nie tylko na spokój i ciszę, ale także na odpowiedzialność firmy oferującej mieszkania Ząbki. Ważne jest, aby dokładnie przeczytać regulamin, a jeśli nie jest to oczywiste, zapytaj dewelopera lub przedstawiciela handlowego o dalsze wyjaśnienia.

2. Poproś o budżet na zarządzanie prognozami . Większość deweloperów zapewni budżet na zarządzanie warstwami przez jeden rok po zakończeniu budowy. Ponieważ jednak koszty większości producentów pokrywają w pierwszym roku gwarancję na wady, budżet może często być minimalny, a następnie podskakuje (czasem znacznie) w drugim i kolejnych latach. Żądanie trzyletniej prognozy budżetu (co najmniej) da ci znać, jak opłaty warstwowe mogą wzrosnąć w tym czasie, a następnie możesz odpowiednio rozważyć swój budżet.

3. Sprawdź, czy proponowane są jakiekolwiek prace inwestycyjne w okolicy mieszkań w Ząbkach. W starszych budynkach mogą istnieć poważne modernizacje kapitału, takie jak wymiana wind i tym podobne. Jeśli zarządzanie warstwami nie ma wystarczającego funduszu rezerwowego, różnicę w kosztach można nałożyć na właścicieli. Był niedawny przypadek, w którym każdy właściciel mieszkania Ząbki był zmuszony zapłacić 15 000 złotych za modernizację windy z powodu niewystarczających funduszy na pokrycie kosztów. Jest to nieoczekiwany koszt, którego wolałbyś uniknąć!