Czym jest borelioza Warszawa?

Boreliozę zwykle można wyleczyć za pomocą antybiotyków, ale w środowisku naukowym trwa debata na temat osób z przewlekłą boreliozą. Borelioza Warszawa jest chorobą bakteryjną przenoszoną przez kleszcze. Chociaż inne zwierzęta są zdolne do przenoszenia bakterii, przenoszenie na ludzi z innych źródeł zwierzęcych nie zostało w pełni poparte obecną literaturą naukową.

Towarzystwo Chorób Zakaźnych w Polsce utrzymuje, że można go łatwo zdiagnozować i zwykle można go wyleczyć krótkim kursem antybiotykowym. Jednak rosnąca liczba Polaków, którzy chorują na boreliozę Warszawa, twierdzi, że objawy boreliozy utrzymują się znacznie dłużej niż trzytygodniowe leczenie antybiotykami.

Chorzy na chorobę jaką jest borelioza Warszawa narzekają na bóle mięśni, bóle głowy i zmęczenie. Znaleźli lekarzy, którzy leczyli ich większą ilością antybiotyków, ale nie bez kontrowersji. Liczba przypadków boreliozy w Warszawie wzrosła ponad dwukrotnie, ale szacunki Polskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób są wiarygodne.

Obecnie trwają rozmowy na temat przewlekłej boreliozy nabierają tempa, a słynne lekarze organizują rozmowy i zachęcają do podjęcia leczenia w klinice Borela. Pacjenci, którzy opisują ogólne objawy, takie jak ból i zmęczenie, proszą o pomoc lekarzy i specjalistów od medycyny naturalnej. Ci, u których zdiagnozowano boreliozę Warszawa i zespół przewlekłego zmęczenia, czasami mają tę samą reakcję. Ale w przypadku boreliozy lekarze starają się wyleczyć chorobę za pomocą długoterminowych antybiotyków, a nie tylko radzić sobie z objawami.