Eko pieluchy dystrybutor w ofercie Bamboolife!

Jest wiele rzeczy do kochania w jednorazowych pieluchach, zwłaszcza za to, że są wygodne i jak daleko zaszły w utrzymaniu suchej i wygodnej skóry dziecka przez cały dzień i noc. Ale jest też ich wpływ na środowisko, niefortunna rzeczywistość, której nie można zignorować. Większość dzieci przejdzie przez około 5000 do 6000 pieluch, zanim nauczą się korzystać z nocnika. A ponieważ pieluchy jednorazowe nie ulegają biodegradacji, każdego roku około 3,3 miliona ton trafi na wysypiska śmieci. Eko pieluchy dystrybutor mają to wszystko zmienić.

Eko pieluchy dystrybutor – czy są idealne? Absolutnie nie. Nie wszystkie eko pieluchy dystrybutor są tworzone w równym stopniu, a przed nami jeszcze długa droga, zanim zaczniemy naprawdę ruszać igłą, jeśli chodzi o zmniejszenie wpływu na środowisko większości jednorazówek, nawet tych oznaczonych jako przyjazne dla środowiska. Ale z pewnością są krokiem we właściwym kierunku i warto je zobaczyć, jeśli chcesz zrównoważyć swój ślad, jeśli chodzi o pieluchy jednorazowe.

Przyjazny dla środowiska to termin parasolowy, który jest obecnie dość swobodnie rzucany przez firmy produkujące pieluchy. Zeskanuj kilka etykiet, a prawdopodobnie zobaczysz terminy takie jak „wykonane z materiałów biodegradowalnych”, „zrównoważone” lub „kompostowalne”. Więc co to wszystko znaczy? Dobrze jest mieć podstawową wiedzę na temat tego, co jest, zanim wybierzesz ekologiczne pieluchy od dystrybutora odpowiednie dla Twojej rodziny.