Fryzjer a barber shop Warszawa – kto strzyże lepiej?

Jaka jest różnica między rezerwacją wizyty u fryzjera a w miejscu takim jak Barber shop Warszawa? Czy to w ogóle ma znaczenie, jeśli chodzi o pielęgnację męską? Zazwyczaj różnica między salonami fryzjerskimi a salonami polega na tym, że stoją za krzesłem profesjonaliści. Jeśli chodzi o dokonanie właściwego wyboru dla tego, kto byłby najlepszą opcją do strzyżenia włosów, w grę wchodzi wiele czynników. W firmie jaką jest Barber shop Warszawa nasi eksperci z branży salonowej opracowali ten przewodnik, aby pomóc Ci określić podstawowe różnice między salonem a fryzjerem.
Fryzjer kontra Barber shop Warszawa:

Wciąż pozostaje pytanie: „czy widzę fryzjera lub Barbera Warszawa?” Większość facetów ma tendencję do przyciągania się do fryzjera, jednak może to nie być najlepszy wybór, biorąc pod uwagę ich fryzurę lub teksturę. Zazwyczaj fryzjerzy są szkoleni, aby przycinać krótsze, bardziej tradycyjne fryzury za pomocą maszynki do strzyżenia, podczas gdy styliści salonów są szkoleni, aby przycinać dłuższe, pełniejsze fryzury męskie nożyczkami. Głównym celem fryzjera jest obcinanie męskich włosów. Fryzjerzy to klasyczny, prosty typ fryzjera. Kierując się stylami męskimi, fryzjerzy umiejętnie mieszają, bledną i golą. W rzeczywistości tylko fryzjerzy mogą zapewnić golenie brzytwą, a nie fryzjer. Fryzjerzy oferują usługi specjalnie dla panów (i niektórych kobiet w zależności od pożądanej fryzury). Oprócz strzyżenia od kogoś, kto ma wiedzę na temat męskich włosów, możesz przyciąć brodę, wąsy, masaż skóry głowy, wyrównać i wiele, wiele więcej. Obejmuje to legendarny znak rozpoznawczy wielkiego fryzjera – golenie na gorącą pianę prostą brzytwą.

Stylistka salonu z Warszawy przechodzi kolejne szkolenie w zakresie stylizacji włosów. Wraz z trendem w branży zmierzającym w kierunku bardziej ekskluzywnych salonów fryzjerskich i salonów dla mężczyzn, granica między fryzjerami a stylistami zaciera się. Tradycyjnie fryzjerzy używali maszynek do strzyżenia i koncentrowali się wyłącznie na męskich włosach. Zazwyczaj salony fryzjerskie tylko dla mężczyzn nie oferowały zbyt wiele pod względem koloru i innych dodatkowych usług, które zwykle można zobaczyć w salonie. Fryzjerzy zazwyczaj świadczą usługi, takie jak wspaniałe golenie brzytwą, ale zwykle to jest to. Z drugiej strony styliści są na ogół znakomicie radzą sobie z nożyczkami i dłuższymi włosami i nie są tak silni w pracy z maszynką do strzyżenia. Styliści dużo bardziej skupiają się również na rekomendacjach produktów, koloryzacji włosów, usługach chemicznych i dodatkowych zabiegach na włosy. Jeśli masz dłuższe włosy lub chcesz dodać kolor, chciałbyś zobaczyć fryzjera, a nie fryzjera.