Gdzie zorganizować wesele Trójmiasto?

Chociaż prawie każdy aspekt ślubu jest opcjonalny, od noszenia garnituru zamiast sukienki, porzucenia kwiatów po rezygnację z tortu weselnego, jest jedna rzecz, której nie można pominąć: miejsce! W końcu musisz mieć miejsce na wesele Trójmiasto, w którym przyjaciele i rodzina będą mogli się zbierać i świętować! Ale znalezienie idealnego miejsca nie jest łatwe. Jest tak wiele opcji do wyboru, czy szukasz oszałamiającej stodoły, eleganckiej sali balowej, przytulnej restauracji lub spokojnej plaży. Poprosiliśmy więc kilku planistów ślubnych o podzielenie się najlepszymi wskazówkami na temat znalezienia wymarzonego miejsca. Najpierw porozmawiaj z planistą, zanim zaczniesz patrzeć na przestrzenie!

Planiści organizujący wesele Trójmiasto są o wiele bardziej zaznajomieni z możliwościami przestrzeni, układu oraz czasu i przedmiotów, których naprawdę potrzebujesz, aby ją przekształcić . Jeśli istnieje kreatywny sposób, aby uczynić go wyjątkowym lub dziwactwo dotyczące przestrzeni, które może utrudnić realizację Twojej wizji, Twój planista wesela Trójmiasto będzie wiedział! Wybierz miejsce, które będzie zgodne z Twoją wizją. To może wydawać się oczywiste, ale szukaj miejsc, które pasują do estetyki, o której myślisz.

Jeśli planujesz nowoczesny ślub, spójrz na galerie sztuki, dobrze zaprojektowane przestrzenie restauracyjne lub magazyny. Z drugiej strony, ślub z bardziej naturalnymi elementami działa dobrze w miejscach na zewnątrz, takich jak parki, podwórka i rancza. Wybranie miejsca na wesele Trójmiasto, które pasuje do Twojego motywu (i go ulepsza), pozwoli Twojemu ślubowi poczuć się bardziej związanym z przestrzenią. ” Poznaj swoją listę gości na wesele Trójmiasto – wiedza o tym, ilu gości zamierzasz zaprosić, zanim wybierzesz się na miejsca, pomoże ci uchronić się przed bólami głowy i bólami serca podczas podróży. Jeśli wybierzesz miejsce, które jest zbyt małe dla twojej listy gości i więcej gości odpowie„ Tak ”, niż zmieścisz się w przestrzeni, możesz być w trudnej sytuacji. Pary często nie doceniają liczby osób, które zaproszą (lub ilu ich rodziców będzie chciało dodać!), więc wcześnie rozmawiaj, aby dowiedzieć się, z czym tak naprawdę pracujesz w Trójmieście.