Idealne wczasy w miejscu jakim jest Agroturystyka Gołubie!

Kiedy rozpoczynają się długo wyczekiwane wakacje szkolne wyrusz do miejsca jakim jest Agroturystyka Gołubie – dzieci są kłębkiem radości i podekscytowania na myśl o tym, jaką frajdę przyniesie. Mamy już tylko kilka dni wakacji szkolnych i bez wątpienia chórki „Jestem znudzone” mogły się włączyć.

Aby pomóc rodzicom udającym się do Agroturystyki Gołubie, przygotowaliśmy listę naszych ulubionych rzeczy do zrobienia, aby pomóc pokonać szkołę wakacyjna nuda i zapewni rozrywkę całej rodzinie.


1. Stwórz kino domowe – Agroturystyka Gołubie umożliwia taką opcję.
Wypożycz, pobierz lub kup ulubiony film dla dzieci, przygotuj przekąski, takie jak popcorn i pizza, przygaś światła i usiądź wygodnie i ciesz się!

2. Idź popływać nad jeziorem w agroturystyce Gołubie! Czy to w lokalnych łaźniach, czy w parku wodnym, pływanie jest świetną zabawą! W czasie wakacji wiele basenów organizuje imprezy dla dzieci, takie jak dmuchańce lub DJ, więc rozejrzyj się w Internecie za wydarzeniami w Twojej okolicy.

3. Zrób układankę!
Dobra układanka może zapewnić wszystkim rozrywkę na wiele godzin. Odkurz swoją ulubioną układankę i zobacz, jak szybko uda Ci się ją ukończyć jako zespół.

4. Stwórz przedstawienie kukiełkowe – Agroturystyka Gołubie ma swojego animatora! Wykop swoje stare skarpetki i pudełko z rękodziełem i baw się dobrze, tworząc postacie lalek. Niekończące się historie, które tworzą dzieci, zajmą ich wyobraźnię na wiele godzin.

5. Idź na piknik do lasu! Wybierz park lub las, być może miejsce, w którym nigdy wcześniej nie byłeś, i idź i odkrywaj. Zrób piknik i znajdź idealne miejsce na odpoczynek.