Ile trwa masaż tajski dla dwojga warszawa?

Mam nadzieję, że mogę ci odpowiedzieć na to pytanie, jestem terapeutą wykonującym masaż tajski dla dwojga warszawa, a także terapeutą tajskiego masażu jogi.

Istnieją różnice i podobieństwa. Omówię je tak szczegółowo, jak uznam to za stosowne lub pomocne…

Najpierw podobieństwa jakie ma masaż tajski dla dwojga warszawa:

Masaż tajski dla dwojga warszawa w ubraniu – zarówno masaż Shiatsu, jak i masaż tajski, są na ogół wykonywane przez ubranie. Jest to tradycyjne podejście w obu przypadkach, ale istnieją pewne warianty, w których stosuje się olej na skórze. Osobiście uważam, że przyniosłoby to efekt przeciwny do zamierzonego, biorąc pod uwagę rodzaj stosowanych technik i nacisku (ześlizgnięcie się z osoby podczas próby wywarcia nacisku… niedobrze!).

Mata futonowa – oba style są zazwyczaj wykonywane na macie futonowej na podłodze. W każdym z nich stosowane są nieco inne rodzaje mat, ale zasadniczo są one takie same. Coraz częściej widzę Shiatsu wykonywane na stole do masażu lub niskiej kanapie i wydaje mi się, że masaż tajski czasami wykonywany jest również na stole.

Podobny nacisk przy masażu tajskim dla dwojga warszawa – zarówno Shiatsu, jak i masaż tajski wykorzystują rodzaj nacisku, podczas którego praktykujący wykorzystuje ciężar swojego ciała i pochyla się do odbiornika, przenosząc swój ciężar przez ramiona do ciała, a następnie na podłogę. Ten rodzaj ucisku działa uspokajająco, relaksująco i energetyzująco. O wiele łatwiej jest wytrzymać przez dłuższy czas niż przy użyciu mięśni.