Jakie kamień elewacyjny będzie najlepszy?

Kamienne elewacje budynku pokryte są nieciągłą lub okładzinową okładziną. Nie mniej ani więcej chroni budynek przed warunkami atmosferycznymi, nadając mu większą trwałość (odporność).

Kamień elewacyjny jest trwały! W takim przypadku kawałki kamienia naturalnego pokrywające budynek mają zwykle ten sam rozmiar i grubość, minimum od 30 do 50 milimetrów. Sposób mocowania kamienia naturalnego do budynku polega na zastosowaniu elementów stalowych, które muszą wytrzymywać siły przenoszone z okładziny kamiennej. Naturalny kamień elewacyjny to podstawowy materiał budowlany używany do budowy elewacji od setek lat. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby budować zrównoważony dom przy użyciu ekologicznych produktów. W tym przypadku kamień naturalny jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem, dającym wiele korzyści dla Twoich elewacji. Nie przegap ich!

1. PRZEBUDOWA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH: Jeśli przebudowujesz swój dom, możesz wybrać kamień naturalny do zastosowania na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy masz styl tradycyjny, czy współczesny, istnieje kamień naturalny, który będzie dobrze pasował. Okładzina z kamienia naturalnego nie zajmuje dużo czasu dzięki nowoczesnym i innowacyjnym systemom, takim jak kamień elewacyjny, jedyny panel kamienny z certyfikatem i gwarancją do użytku na zewnątrz.

2. FASADY TRWAŁE I ODPORNE. Naturalny kamień elewacyjny jest trwały i ognioodporny. Podczas gdy niektóre domy mają tendencję do rozpadania się w ruinę, dobrze zbudowane kamienne fasady będą trwać przez wieki. Możesz odbudować fasadę z oryginalnej kamiennej konstrukcji. Ponadto kamień naturalny nie wymaga konserwacji. Nie będzie potrzeby malowania ani kosztownej oblicówki.