Jakie znamy sposoby na zagęszczanie włosów?

Nikt nie chce mieć cienkich, płaskich, wiotkich włosów, więc rozumiemy, dlaczego jesteś trochę zazdrosny, gdy napotykasz tę kobietę z niemożliwie grubymi i pełnymi włosów. Cóż, to też możesz być ty. Wystarczy postępować zgodnie z tymi wskazówkami i sztuczkami prosto od profesjonalistów, aby uzyskać pełne, soczyste włosy swoich marzeń.

1. Wybierz produkty na zagęszczanie włosów, takie jak zagęszczający szampon i odżywkę. Jeśli nie chcesz wypróbować drogich produktów na zagęszczanie włosów lub eksperymentować z suplementami, zawsze istnieje wypróbowana i prawdziwa metoda zwiększania objętości: wybieranie zagęszczającego lub wzmacniającego szamponu i odżywki.

2. Obetnij włosy na ramionach lub powyżej, jeśli czujesz, że Twoje włosy są za słabe. Chociaż „dłuższe włosy” i „grubsze włosy” są czasami używane zamiennie, w rzeczywistości są one całkowicie różne. Jeśli masz cienkie włosy, wybierz cięcie o długości od krótkiej do średniej. Często cienkie lub cienkie włosy, które są bardzo długie, mogą wyglądać na sztywne, a nawet cieńsze, ponieważ są obciążone swoją długością. Szukasz idealnego strzyżenia dla cienkich włosów, które spowoduje zagęszczanie włosów? Odwiedź sprawdzonego fryzjera w swoim mieście.

3. Użyj suchego szamponu na zagęszczenie i napuszenie włosów. Suchy szampon jest jednym z nowoczesnych cudów świata piękna, ale nie tylko sprawia, że ​​brudne zamki wyglądają czysto. Rozpylanie odrobiny suchego szamponu wzdłuż korzeni może zapewnić natychmiastowe zwiększenie objętości. Suchy szampon często zawiera proszki, takie jak skrobie i minerały, aby zwiększyć tarcie między pasmami i wchłonąć olej, który tworzy objętość.