Klinika włosów oferuje mikropigmentację

Mikropigmentacja włosów lub makijaż permanentny to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który pozwala zarówno mężczyznom, jak i kobietom poprawić kształt brwi, linii włosów, ust, oczu i innych, poprzez proces osadzania pigmentu w warstwie skóry. Ten zabieg, który wykonuje klinika włosów i urody, trwa przez lata i jest świetnym sposobem na przywrócenie pewności siebie i poczucia własnej wartości u osób z łysieniem, wypadaniem włosów, chemioterapią i innymi.

Jak wykonuje się makijaż permanentny w miejscu jakim jest klinika włosów?
Makijaż permanentny na głowie i twarzy wykonuje się, wkładając małą, cienką igłę i hipoalergiczny pigment mineralny do drugiej warstwy skóry, aby delikatnie konturować i uwydatnić usta, oczy lub brwi i więcej. Lekarz w klinice włosów i urody będzie nosić rękawiczki podczas zabiegu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków i innych problemów. Ta procedura różni się od tatuaży kosmetycznych tym, że wykorzystuje inny pigment niż tusz do tatuażu, a także jest mniej inwazyjna. Używany przyrząd jest również nieco mniej zaawansowany niż urządzenia do tatuażu.

Sama procedura trwa około dwudziestu minut do pół godziny i zwykle jest wykonywana w warunkach biurowych, co oznacza, że ​​wrócisz do domu tego samego dnia. Chociaż mikropigmentacja wykonywana w klinice włosów i urody jest zwykle minimalnie bolesną procedurą, w zależności od leczonego obszaru, niektórzy pacjenci mogą otrzymać znieczulenie przed leczeniem, aby było bardziej wygodne.

Czego można się spodziewać po zabiegu wykonywanym zgodnie z procedurą?
Po zabiegu pacjenci zwykle odczuwają obrzęk w leczonym obszarze. Jednak twój specjalista z kliniki włosów i urody poinstruuje cię, jak często nakładać lód na obszar, a także jaki maść należy zastosować, aby zmniejszyć obrzęk. U pacjentów leczonych w okolicy oczu może wystąpić później łzawienie, co jest częste. Dlatego twój lekarz z miejsca, jakim jest klinika włosów i urody, będzie wymagał, abyś miał kogoś, kto zawiezie cię na spotkanie i z niego.