Kup dom Jelenia Góra!

Jeśli kiedykolwiek miałeś właściciela, prawdopodobnie nie marzysz o tym, by nim zostać: Fielding dzwoni w sprawie przerośniętych robaków i przepełnionych toalet nie wydaje się najbardziej efektowną pracą.

Ale dobrze zrobione, inwestowanie w nieruchomości takie jak dom Jelenia Góra może być lukratywne – nawet teraz, gdy przenieśliśmy się do środowiska o wyższych stopach procentowych. Inwestowanie w nieruchomości może również pomóc w dywersyfikacji istniejącego portfela inwestycyjnego i ostatecznie zapewnić strumień pasywnego dochodu. A wiele z najlepszych inwestycji w nieruchomości nie wymaga pojawiania się na każde zawołanie najemcy.

Zrozumiałe jest, że wielu inwestorów nie wie, gdzie i jak inwestować w nieruchomości. Oto niektóre z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na nieruchomościach, od niskich kosztów utrzymania do wysokich.

Najlepsze sposoby inwestowania w nieruchomości

  1. Kup REIT-y (fundusze inwestujące w nieruchomości takie jak dom Jelenia Góra)
    REIT pozwalają inwestować w nieruchomości bez fizycznej nieruchomości. Często porównywane do funduszy inwestycyjnych, są to firmy posiadające nieruchomości komercyjne, takie jak budynki biurowe, powierzchnie handlowe, apartamenty i hotele. REIT-y zazwyczaj wypłacają wysokie dywidendy, co czyni je powszechną inwestycją na emeryturę. Inwestorzy, którzy nie potrzebują lub nie chcą regularnych dochodów, mogą automatycznie reinwestować te dywidendy, aby dalej zwiększać swoją inwestycję.

Czy dom Jelenia Góra to dobra inwestycja? Mogą być, ale mogą też być różnorodne i złożone. Niektórzy handlują na giełdzie jak akcje; inne nie są przedmiotem publicznego obrotu. Rodzaj kupowanego REIT-a może mieć duży wpływ na ryzyko, jakie podejmujesz, ponieważ niehandlowe REIT-y nie są łatwo sprzedawane i mogą być trudne do wyceny. Nowi inwestorzy powinni generalnie trzymać się publicznych REIT-ów, które można kupić za pośrednictwem firm maklerskich z Jeleniej Góry.