Kupno mieszkania Szczecin

Nieco ponad cztery lata temu mój brat i ja weszliśmy do brzydkiego domu zbudowanego w XIX wieku, który miał przestarzały plan piętra i ponad sto lat odroczonej konserwacji. Ten stary, niezdrowy dom w mieście Szczecinbył pierwszym kawałkiem prawdziwej nieruchomości inwestycyjnej, jaką kiedykolwiek kupiliśmy. Ta nieruchomość rozpoczęła podróż, która cztery i pół roku później doprowadziła nas do naszego ostatniego zakupu wielomilionowego kompleksu apartamentów. W tym artykule przechodzę dokładnie przez to, co zajęło i kroki po drodze. Droga do tego punktu była daleka od łatwości.

Wykorzystując nasze umiejętności w poszczególnych branżach, byliśmy w stanie odświeżyć, wynająć i zrefinansować grupę tych 1-5 jednostek budynków w okresie 3 lat. Połącz to z 17 właściwościami, a my mieliśmy szczęście móc realizować nasz większy cel, jakim jest kupno mieszkania Szczecin przy jednoczesnym utrzymaniu naszego istniejącego portfolio. Dotarcie do tego punktu było trudne! Istnieje wiele łatwiejszych sposobów na rozwój udanego biznesu inwestowania nieruchomości, takie jak kupno mieszkania Szczecin. W tamtym czasie, niestety dla nas, po prostu nie zdawaliśmy sobie sprawy z tych innych sposobów, więc po prostu zrobiliśmy to bez względu na sposób, w jaki mogliśmy to zrozumieć. To, czego nam brakowało w wyrafinowaniu, nadrobiliśmy w etyce pracy. Nie byliśmy i nigdy nie będziemy najmądrzejsi w tej sprawie. Właściwie na początku niewiele wiedzieliśmy o kupnach mieszkania. Powodem, dla którego poruszam tą sprawę, jest to, że nie chcę, aby wyglądało na to, że jest to łatwe, ale jednocześnie chcę, aby ludzie zdali sobie sprawę, że każdy może to zrobić – kupić mieszkania Szczecin pod inwestycję.

Jeśli jesteś gotów poświęcić się i ciężko pracować, aby zainwestować w kupno mieszkania Szczecin, życzymy Ci powodzenia. W miarę jak wkładaliśmy nasze serce i duszę w ten biznes, osiągnęliśmy punkt, w którym potrzebowaliśmy pomocy. W tym czasie zawarliśmy umowę z wysoko wykwalifikowanym zarządcą nieruchomości / księgowym, który w późniejszym czasie odniósł sukces jako partner w zarządzaniu aktywami.