Kwatery Kaszuby to idealne miejsce wakacyjne dla dzieci!

Wyjazd na wakacje oznacza oderwanie się od zgiełku codziennego życia, aby odpocząć i odkryć nowe miejsca, a dla osób z rodziną jest to również okazja do poświęcenia czasu dla swoich dzieci. Dlaczego nie wybrać piękna i komfortu pobytu w gospodarstwach wiejskich takich jak kwatery Kaszuby, niedaleko od najciekawszych ośrodków kultury i doświadczyć prawdziwego życia na wsi?

Rezerwując kwatery Kaszuby Będziesz miał okazję robić tak wiele rzeczy razem ze swoimi dziećmi, np. bawić się na placu zabaw w gospodarstwie na Kaszubach lub miły piknik w zieleni, jeździć konno, łowić ryby nad jeziorem, robić dobre ciasto lub przyjemna jazda rowerem, zwiedzanie lasu, wsi i uroczych miasteczek …

Z tego powodu postanowiliśmy zaproponować wybór farm edukacyjnych dla dzieci w których można wynająć kwatery Kaszuby, prawdziwych oaz zabawy, w których doświadczony personel pochyla się, aby przekazać swoim dzieciom miłość do ziemi, do jej najbardziej oryginalnych owoców i zwierząt. Wszystko to z kromką świeżego chleba i domowego dżemu lub grillowanym chlebem wcieranym czosnkiem i świeżo przygotowanym olejem. Niech noszą fartuch i spróbują swoich sił w gotowaniu, poznają i pielęgnują szczeniaki, poznają nazwy kwiatów, obserwują fazy produkcji produktów rzemieślniczych, które będą mieli okazję spróbować spędzając wakacje w kwaterach na Kaszubach!