Pensjonat Jastrzębia Góra – idealny na lato!

Zachęcamy do przebycia 12 kilometrów malowniczego wybrzeża w Jastrzębiej Górze! Zachodnia szybko staje się ulubionym miejscem na plaży dla globtroterów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć na rowerze po urokliwej linii brzegowej, zanurzyć palce w ciepłych białych piaskach Cable Beach, czy nurkować z rurką w Pensjonat Jastrzębia Góra – czeka na Ciebie wspaniały pakiet zabawy, emocji i malowniczych widoków.
Oto lista najlepszych plaż w Jastrzębiej Górze, które wybraliśmy dla nas na idealne wakacje na plaży, których szukałeś! Chcesz popijać szklankę czerwonego wina musującego, oglądając piękne zachody słońca nad oceanem?

Cóż, plaża pierwsza, położona 15 minut od miejsca jakim jest pensjonat Jastrzębia Góra i uważamy, że ta plaża jest najbardziej odpowiednia dla rodzin. Plaża ta jest ulubionym miejscem turystów i oferuje kawiarnie, relaksującą atmosferę i wspaniałe widoki. Istnieje również wiele awangardowych restauracji i eleganckich barów, a także szereg zajęć na świeżym powietrzu, które zapewnią rozrywkę. Plaża druga – kto nie kocha plaży ozdobionej wspaniałą rafą? Zachwyć się kolorowym życiem morskim, w tym rzadkimi rybami i żółwiami morskimi podczas pływania tutaj, lub po prostu zanurz się w spokojnych wodach – zawsze pozostawi Cię rozpieszczonym do wyboru.

Czy miałeś już szczęście być w Jastrzębiej Górze?
Pensjonat Jastrzębia Góra znajduje się około 45 minut spacerkiem od morza i jest hotspotem dla wszystkich miłośników plaży. Dostrzeż bociana skaczącego po malowniczym tle, leżeć na czystym białym piasku lub podziwiać wspaniałe widoki na plaży polskiej – nie ma końca interesującym rzeczom, które możesz tutaj zrobić.

W następnym poście znajdziesz listę najważniejszych rzeczy do zrobienia w pensjonacie w mieście Jastrzębia Góra podczas następnej wycieczki rodzinnej!