Po co Ci identyfikatory?

Jak zaprojektować plakietki i identyfikatory, które ludzie naprawdę chcą nosić Kiedy myślisz o plakietkach, przychodzą na myśl nudne naklejki i identyfikatory z napisem: „Mam na imię Kasia”. Ale już nie. Możesz być zaskoczony kreatywną plakietką z nazwą i pomysłami na tagi, które możesz zastosować w swoich własnych potrzebach, które są nie tylko spersonalizowane, ale także zabawne. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę z pracownikami zorientowanymi na klienta, czy organizujesz wydarzenie, istnieją różne rodzaje identyfikatorów. Możesz nawet używać ich na dużych weselach, prysznicach dla dzieci i zjazdach rodzinnych. Prawie wszędzie jest zgromadzenie ludzi, a chcesz ułatwić wprowadzanie i zapamiętywanie nazw, możesz użyć identyfikatorów. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, pytając kogoś po raz piąty, to po prostu dziwne.

Tworzenie niestandardowych plakietek i identyfikatorów.
Tagi nazw mogą wydawać się formalnością. Ale oto oferta: wszyscy lubimy słyszeć dźwięk naszych własnych imion. Są więc sytuacje, w których dobrze widoczna identyfikacja działa na naszą korzyść. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz plakietek pracowniczych, plakietek konferencyjnych, plakietek biurkowych czy spersonalizowanych plakietek bagażowych, istnieje błędne przekonanie, że wszystkie te elementy wyglądają tak samo i można je zamówić z dowolnego katalogu online. Chociaż prawdą jest, że dostępnych jest wiele projektów magazynowych, tak samo prawdą jest, że istnieje wiele opcji tworzenia niestandardowych identyfikatorów – jeśli wiesz, gdzie szukać.
W tym artykule przyjrzymy się wielu pomysłom na identyfikatory. Niektóre pochodzą od dużych firm dostarczających materiały biurowe, a inne od indywidualnych sprzedawców w serwisie aukcyjnym. W przypadku zamówień o większej ilości, które wymagają dostosowania, możesz nawet skorzystać z tego przewodnika podczas pracy z konsultantem ds. Promocji / dystrybutorem produktów promocyjnych. (Można go znaleźć za pomocą tego katalogu online.) A dla tych, którzy mają ducha artystycznego, przygotujemy nawet samouczki dla majsterkowiczów, abyś mógł zanurzyć się i stworzyć własne projekty na identyfikatory.