Poznaj wszystkie drukarnie w Krakowie!

Pewnie zastanawiasz się dlaczego liczy się rodzaj papieru? To nie jest coś, o czym większość z nas myśli zbyt często, ale wróć do tego, kiedy ostatnio jadłeś obiad w swojej ulubionej restauracji. Jakie było twoje pierwsze wrażenie po ustatkowaniu się i rozpoczęciu przeglądania menu? Są szanse, że jeśli pierwsze wrażenie będzie dobre, to prawdopodobnie wynika to po części z dbałości o szczegóły wykonane przez zakłady jakimi są drukarnie w Krakowie. To wynikałoby z jakości ich menu, w tym z rodzaju papieru.
Czy menu było zadrukiem laminowanym? Niezbyt imponujący wybór właścicieli restauracji… A może był to pięknie wykończony element, który pasuje do poziomu obsługi i jakości oferowanych dań, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze bardziej posiłkiem? (i może rozważam też zamawianie deseru!).

Spójrzmy na inny przykład; przez nasze drzwi wszyscy dostajemy ulotki promocyjne, ale wyobraźcie sobie, że myślicie o tym, abyście zaprojektowali swój ogród. Otrzymałeś ulotki od dwóch firm oferujących tę samą usługę w tej samej cenie. Jedna ulotka jest drukowana na uroczym, gładkim, jedwabnym papierze stworzona przez drukarnie w Krakowie, druga pochodzi z domowej drukarki laserowej. Bądź szczery; którą firmę najprawdopodobniej wybierzesz?

Który papier powinienem wybrać?
Tak więc teraz przekształciliśmy cię w papierowego maniaka, dokładnie takiego jak my (OK, może jeszcze nie!). Ale skąd wiesz, jakiego rodzaju papieru użyć i kiedy? Oczywiście zależy to od tego, co drukujesz i do czego będzie używane. Drukarnia w mieście Kraków oferuje szereg procesów papierowych, wykończeniowych i drukarskich od laminowania (miękkiego w dotyku, matowego i połysku) do blokowania folii, do punktowego lakierowania UV i lakierowania LED-UV. Oto nasz krótki przewodnik na temat tego, jakiego papieru użyć do jakiego typu wydruku:
Ulotki i ulotki – w drukarnie w Krakowie sugerujemy papier jedwabny o gramaturze 200 g / m2, ponieważ jest on grubszy niż standardowy papier i ma lekko jedwabisty wygląd. Umożliwia mocny wydruk, więc idealnie nadaje się do ulotek promocyjnych. Jest to również opłacalna opcja, więc świetnie nadaje się do masowego drukowania.