Słupki ogrodzeniowe pomorskie ogrodzą Twoją działkę

W JAKI SPOSÓB GŁĘBOKIE SŁUPKI NA OGRODZIE?
Jednym z często zadawanych nam pytań jest „jak głęboko powinienem zainstalować słupek ogrodzeniowy w ziemi?”. Głębokość otworu zależy od wielu czynników, w tym wysokości i rodzaju ogrodzenia, a także szerokości słupka ogrodzeniowego. Jak głęboko powinienem kopać słupki ogrodzeniowe pomorskie.

Na początek zalecamy wykopanie otworów na słupki ogrodzeniowe pomorskie, aby były one około trzy razy szerszy niż słupek ogrodzeniowy. Na przykład, jeśli masz 3-calowy słupek, który musisz usiąść na wysokości 1,83 m (6 stóp) nad ziemią, zalecamy rozmiar otworu: 23 cm [szerokość] (9 ”) x 30 cm [głębokość] ( 12 ”). Ta ogólna zasada, którą można stosować do słupków wszystkich rozmiarów (np. Ogrodzenie o wysokości 6 stóp wymagałoby głębokości otworu co najmniej 600 mm lub 2 stóp).

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM:
Zdecydowanie zalecamy, zanim zaczniesz kopać otwór na słupki ogrodzeniowe z pomorskiej firmy, aby sprawdzić, czy nie ma w nim prądu elektrycznego, lub skontaktować się z firmą energetyczną, aby oznaczyć podziemne kable lub zagrożenia. Dzięki temu możesz ponownie ocenić linię ogrodzenia, układ i wszelkie problemy z pozycjonowaniem, aby upewnić się, że wszystko jest dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

SŁUPY Z DREWNA LUB BETONU:
W przypadku korzystania z drewnianych słupków ogrodzeniowych pomorskie należy pamiętać, że należy je ustawić w betonie lub betonie posadzkowym na co najmniej 2-calowym podsypce / żwirze. Ma to na celu umożliwienie drenażu między słupem a betonem. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy stosowanie szybkoschnącego Postcrete. Zawsze staraj się lekko pochylić Postcrete, aby mógł on wylać wodę. Aby uzyskać dodatkowe porady dotyczące pozytywów i negatywów zarówno dla betonowych, jak i drewnianych słupków ogrodzeniowych, zapewniając rzetelną ocenę każdego rodzaju, zobacz nasz blog na ten temat. Warto wybrać słupki ogrodzeniowe pomorskie, które wytrzymają wiele lat, a i będą dobrze wyglądać.