Tanie długopisy z nadrukiem są dobrym narzędziem promocyjnym

CZY PIÓRA TO DOBRE NARZĘDZIE PROMOCYJNE DLA TWOJEJ FIRMY?

Jako firma, możesz wpaść w wielkie techniki marketingowe, które uważasz za najlepsze. Wiele firm uwielbia inwestować w telewizory lub billboardy w centrach miast, ponieważ dają wrażenie, że są najbardziej skuteczne. Chociaż działają dobrze, niekoniecznie są najskuteczniejsze, jeśli chodzi o reklamę. Skromny długopis to tylko jeden z przykładów pozornie nieistotnej techniki, która może łączyć go z dużymi chłopcami. Co, nie uważasz, że pióro jest dobrym narzędziem promocyjnym? Oto kilka faktów, które powinny zmienić zdanie.

Są stałym źródłem reklamy
Tanie długopisy z nadrukiem działają nie tylko raz. Dopóki w piórze jest atrament, może on działać przez bardzo długi czas. Wspaniałą rzeczą jest to, że może stale promować swoją firmę na bieżąco. Im bardziej ktoś używa pióra, tym bardziej zobaczy Twoją markę. Nawet jeśli nie podadzą linku od razu, zrobią to podświadomie. Następnym razem, gdy będą potrzebować usługi, którą zapewnisz, będziesz firmą, do której dzwonią. A wszystko to wynikało ze spersonalizowanego pióra, które dałeś im za darmo.

Ponieważ ludzie korzystają z nich
bardzo często Dlaczego są stałym źródłem reklamy? Dzieje się tak, ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie na długopisy z nadrukiem wśród ogółu społeczeństwa. Prawie wszyscy pracują lub chodzą do szkoły, co oznacza, że ​​potrzebują urządzenia do pisania. Ponadto pióra są przydatnymi narzędziami w domu, na wypadek gdybyś musiał coś napisać. Zapotrzebowanie na tanie długopisy z nadrukiem nie ustanie w najbliższym czasie, co jest idealne dla Twojej firmy. Z drugiej strony, kreatywne akcesoria do marki, takie jak magnesy, są schludne. Ale nie mają takiej samej użyteczności jak pióra. Pomyśl tylko: jak często używasz magnesu? Odpowiedź najprawdopodobniej nie jest zbyt często. Odpowiedź byłaby inna, gdybyś mówił o piórze.

Są tanie
Dwie rzeczy, których szukasz w narzędziach promocyjnych, to skuteczność i opłacalność. Mówiąc prosto, potrzebujesz ich do pracy, ale nie chcesz płacić fortuny za ten przywilej. Ogólnie rzecz biorąc, trudno się z nimi spotkać, ponieważ odpowiedzialni ludzie rozumieją podaż i popyt. Podnoszą więc cenę, ponieważ popyt jest wysoki. Tanie długopisy z nadrukiem są różne, ponieważ nie są tak popularne. W przeciwieństwie do reklamy telewizyjnej lub radiowej, przemysł nie kładzie dużego nacisku na długopisy reklamowe. W rezultacie możesz zdobyć kilka tanich długopisów, odwiedzając stronę. Są warte swojej inwestycji, nawet jeśli nie działają tak dobrze, jak myślisz, ponieważ będą kosztować tylko orzeszki ziemne.

Mieszaj
i dopasowuj Ze względu na koszty możesz mieszać i dopasowywać narzędzia marketingowe, aby uzyskać większy wpływ. Zamiast umieszczać wszystkie swoje jaja w jednym koszyku, możesz umieścić je w kilku i zwiększyć szanse na sukces. Najdroższe narzędzia mogą oznaczać, że masz tylko jeden wpływ na swój udział w rynku. Jednak długopisy z nadrukiem pozwalają mieć tyle, ile możesz sobie pozwolić. Przynajmniej wiesz, że masz jedną technikę, która jest tania i działa. Gdy masz ten plan tworzenia kopii zapasowych, możesz zainwestować swoje pieniądze w różne opcje.

Dodaje wartość konsumentowi
Jak uzyskać długopis promocyjny? Dostajesz je za darmo. Jest to kluczowy czynnik w procesie, ponieważ każdy kocha freebie zgodnie . Jeśli rozdajesz darmowe gadżety, takie jak tanie długopisy z nadrukiem to masz większe szanse na wpływ na klienta. Zapomnij o jego wartości promocyjnej na minutę i skup się na geście. Nie każda firma rozdaje gratyfikacje, więc możesz wyróżnić się z tłumu. Prawdę mówiąc, freebie może być wszystkim. Ale są one idealnym freebie, ponieważ długopisy są tanie i stale przypominają markę. Wszystko, co daje wartość klientowi, jest doskonałym narzędziem, które powinieneś wypróbować i włączyć do swojej strategii.

Oni działają
Faktem jest, że długopisy z nadrukiem działają. Czy uważasz, że są dobrym rozwiązaniem, czy nie, nie można zaprzeczyć, że wpływają na decyzje ludzi. W przeciwnym razie firmy na całym świecie nie będą z nich korzystać do dziś. Pod koniec dnia potrzebujesz narzędzia promocyjnego, które działa.

Odpowiedź brzmi: tak – długopisy z nadrukiem są nadal dobrym narzędziem promocyjnym dla Twojej firmy.