Wynajmij apartamenty Krynica Morska

„Apartamenty Krynica Morska” starają się oferować naszym gościom wysokiej jakości usługi i zakwaterowanie. Wszystkie nasze dostępne pokoje, apartamenty Krynica Morska i apartamenty typu studio są pięknie urządzone i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, które zapewnią przyjemny pobyt naszym gościom.

POKÓJ TYPU STUDIO:
Studia są stylowo urządzone z odpowiednią przestrzenią i mogą pomieścić do czterech osób, dwóch osób może być zakwaterowanych w podwójnym łóżku, a dwie kolejne mogą korzystać z podwójnej rozkładanej sofy. Studio jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, dzięki którym nasi goście poczują się jak w domu. Wreszcie studio ma bezpośredni dostęp do umeblowanego balkonu z widokiem na piękne bujne ogrody.

APARTAMENT DWUPOKOJOWY:
Apartamenty Krynica Morska są przestronne, stylowo urządzone i mogą pomieścić do czterech osób. Układ składa się z oddzielnej sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, dzięki którym nasi goście poczują się jak w domu. Wreszcie apartamenty Krynica Morska mają bezpośredni dostęp do umeblowanego balkonu z widokiem na piękne bujne ogrody.

DOMEK:
Domki wakacyjne w Krynicy Morskiej są podzielone na dwa piętra i mogą pomieścić do pięciu osób. Główna sypialnia znajduje się na piętrze i wyposażona jest w wygodne łóżko podwójne, a na parterze znajduje się salon z podwójną rozkładaną sofą, kuchnię i łazienkę. Wreszcie apartamenty Krynica Morska mają bezpośredni dostęp do umeblowanego balkonu z częściowym widokiem na morze i ogród.