Zapisz się na kurs windsurfingu Jurata

3 surf school to szkoła sportów wodnych, której głównym celem jest szerzenie miłości do morza i sportu. Z nami możesz nauczyć się szerokiej gamy sportów, w tym windsurfingu (przeczytaj, jak dostać się na deskę windsurfingową), kitesurfingu, surfowania (sprawdź odpowiedni rozmiar deski dla Ciebie), wakeboard, snorkeling i wiele innych. Jego główna baza znajduje się w Juracie, na pięknym południowo-zachodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Miejsce to jest szczególnie znane z płaskiej i płytkiej wody, co sprawia, że ​​idealnie nadaje się dla początkujących i bezpłatnych ćwiczeń stylistycznych lub zajęć. Szkoła ma swoją oryginalną bazę w znanej na całym świecie lagunie w Juracie.
Laguna nadmorska w Juracie jest głównie piaszczysta, a średnia głębokość wody wynosi 1 metr, a jej wysokość jest idealna dla dzieci, początkujących i freestylerów, którzy chcą jeździć z możliwością odpoczynku w dowolnym momencie i relaksu na dnie morza.
Szkoła windsurfingu oferująca kurs windsurfingu Jurata została właśnie przebudowana, więc zakwaterowanie dla studentów jest na miejscu. Kurs windsurfingu Jurata jest otwarty przez cały rok. Zimą jednak, szczególnie w pochmurne dni, szkołę można zamknąć, dlatego w takim przypadku sugerujemy skontaktowanie się z nami, aby znaleźć kogoś na miejscu. Dom znajduje się zaledwie 100 metrów od głównego miejsca i jest to pierwszy budynek, który znajdziesz po lewej stronie podczas jazdy na plażę. Gdy tu dotrzesz, odkryjesz przestronny prywatny parking, na którym możesz bezpiecznie zostawić samochód za darmo. Jeśli podróżujesz kamperem, mamy cały wydzielony obszar ze wszystkimi potrzebnymi usługami: prąd, woda, łazienki, prysznice i bar.

Doświadczenie:
Instruktorzy naszych kursów windsurfingu Jurata są certyfikowani przez: Certyfikowana szkoła federalna Federacja Żeglarska (FIV): z certyfikatami dla kitesurfingu i windsurfingu. Reprezentuje organ krajowy dla Polski i jest uznawany przez Polski Narodowy Komitet Olimpijski.
Instruktor ze szkoleniem przyjmuje bardziej teoretyczną metodę nauczania, z silnym tworzeniem podstawy teoretycznej przed wejściem do wody.
Instruktorzy windsurfingu są z pewnością bardziej wykwalifikowani w lekcjach grupowych dla dzieci, o ile są stworzeni do przekazywania agonistycznego podejścia do sportu. Już dziś wykup sobie kurs windsurfingu Jurata i zapewnij sobie sportowe atrakcje w te wakacje!